Contact

Algemeen

 

+31 (0)416 - 27 50 81

info@dingemans.eu

Prijsaanvragen kunt u sturen naar:

sales@dingemans.eu of

fax +31 (0)416 - 27 72 41

Opdrachten kunt u sturen naar:

order@dingemans.eu of

fax +31 (0)416 - 27 72 41

 

Verkoop

 

Dhr. Paul Peeters

Sales Director

+31 (0)6 86 89 94 70 (mobiel)

p.peeters@dingemans.eu

Dhr. Serge van Woensel

Hoofd Verkoop Binnendienst

+31 (0)416 - 66 99 11 (direct)

+31 (0)6 83 96 90 28 (mobiel)

s.vanwoensel@dingemans.eu

Mevr. Marian Bierings

Verkoop Binnendienst

m.bierings@dingemans.eu

(Ma, Do & Vr 9.00-17.30 uur)

Dhr. Ton van de Ven

Commercieel Technisch Adviseur

+31 (0)6 51 91 59 80 (mobiel)

t.vandeven@dingemans.eu

Mevr. Jeanine Kersten

Verkoop Binnendienst

j.kersten@dingemans.eu

(Ma & Vr 9.00-15.30 uur, Di 12.30-16.30 uur,

Wo 9.00-16.30 uur)

Dhr. Tom Betz

Sales Manager België/Frankrijk en GH Luxemburg

+32 (0)471 - 85 35 00 (mobiel)

t.betz@dingemans.eu

Logistiek en planning

Dhr. Dian Hus

Manager Logistics and Planning

+31 (0)416 - 66 99 13 (direct)

d.hus@dingemans.eu

Dhr. Danny Timmermans

Assistent Planning

d.timmermans@dingemans.eu

 

 

Contact opnemen

Wilt u na het bekijken van onze website gebruik maken van onze diensten of heeft u een algemene vraag?

Gebruik onderstaand contactformulier om direct contact met ons op te nemen.